UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

radość policyjów musiała być ogromna. Wszak za to karmieni są premiami, nagrodami i awansami póki nie gryzą a później płaczą jak to im nie dobrze albo podlączają sie do protestów górników czy pielęgniarek gdzie wcześniej ich nieludzko pałowali.