UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

zgadzam się aby eliminować takich kierowców ale są przypadki iż policja zawyża wynik, ręcznym radarem to nie jest trudna sztuka, jadąc 50-60 można uzyskać wynik lekko powyżej setki. Tak, takich kierowców eliminować ale dlaczego policjanci bronią się przed kupnem ręcznych radarów z weryfikacja auta? Kupują laserówki za miliony nie dlatego, że są fajniejsze, a dlatego że łatwiej na nich oszukać i wyrobić plany i wpływy z mandatów. Jednak to są dziesiątki jak nie setki milionów złotych. 10 kierowców wyeliminują z drogi, a z tego dwójka będzie miała zniszczone najbliższe miesiące, może straci pracę, może marzenie jakiegoś dziecka się nie spełni. Jak dla mnie albo radary z rejstracja wideo albo codzienne badanie wariografem drogówki z radarami :)

tt