Pasy – krajowe działania na drodze
Policjanci w całej Polsce prowadzili wczoraj (15 marca) działania pod nazwą „Pasy”. W akcji uczestniczyła oczywiście elbląska drogówka. Wszystko związane było z przestrzeganiem przez kierujących przepisów o stosowaniu pasów bezpieczeństwa. Skontrolowano 106 pojazdów, a w 30 przypadkach policjanci stwierdzili jazdę bez zapiętych pasów lub przewożenie dziecka bez wymaganego fotelika.