Wybrany wątek opinii
Policja sg więzień zaraz można zamykać. Brak chętnych do pracy w terenie żadnych dodatków!!!!! Mobbing, samobójstwa, żadnych premii ani nagród dla pracujących w systemie zmianowym. Praca na powietrzu bez socjalu!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@ - Co ty stale bredzisz !!! W Policji są potrzebne zmiany, ale w postawie policjantów do obywateli i to, że jest to służba a nie praca dla nierobów, którzy chcieliby tylko więcej kasy.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1