UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ - Co ty stale bredzisz !!! W Policji są potrzebne zmiany, ale w postawie policjantów do obywateli i to, że jest to służba a nie praca dla nierobów, którzy chcieliby tylko więcej kasy.


Anuluj