Nietypowe zdarzenia drogowe

5
23.06.2017
Nietypowe zdarzenia drogowe
fot. policja
Miniona doba przyniosła dwa nietypowe zdarzenia drogowe. Pierwsze to zderzenie rowerzystów z wyjeżdżającym z posesji autem, drugie natomiast to wpadnięcie na torowisko tramwajowe osobowego volkswagena przy ul. Płk. Dąbka.
W przypadku dwóch rowerzystów wypadek polegał na tym, że jadąc chodnikiem uderzyli oni w wyjeżdzający z posesji samochód. Było to przy ul. Żuławskiej. Samochodem kierował 19-latek a poszkodowany w zdarzeniu został 31-letni rowerzysta, który z urazem żeber został przewieziony karetką do szpitala. Drugie ze zdarzeń miało miejsce wczoraj (22 czerwca) około godz. 22 przy ul. Płk. Dąbka. Tam osobowy volkswagen kierowany przez 20-latka jadący w stronę Zawady z nieznanych przyczyn zjechał z jezdni na torowisko tramwajowe. Jak się okazało, 20-latek był trzeźwy, ale nie posiadał uprawnień do kierowania. Został ukarany mandatem w wysokości 1000 złotych. Auto na ponad godzinę zablokowało ruch tramwajowy.
   
Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

.. .. .z nieznanych przyczyn zjechał z jezdni na torowisko tramwajowe. Przyczyną jest brak uprawnień!!!!!
(2017.06.23)

info

6  
  1
Hahahahahaha !! WśuGőlfy widzę dalej w modzie brawo małolat;)
QbeQ (2017.06.23)

info

3  
  2
natężenie ruchu o tej porze czyli o15-tej na Żuławskiej oraz zapadnięte włazy studzienek uniemożliwiają jazdę rowerem po tej drodze. Czy wyjeżdżając z posesji nie mamy obowiązku upewnić się, że nikogo nie rozjedziemy, bo gdyby tam szły matki z wózkami. Nasze miasto potrafi wybudować ścieżki rowerowe donikąd, a nie tam gdzie faktycznie rower jest potrzebny ludziom do dojazdu do pracy. .
milicjantzPRL (2017.06.23)

info

1  
  2
pozostając w tematyce artykułu warto przeczytać
Mario (2017.06.24)

info

1  
  0
Tak z ciekawości. Kogo w końcu policja ukarała mandatem na Żuławskiej? Rowerzystów za jazdę chodnikiem czy kierowcę samochodu?
(2017.06.26)

info

1  
  1