UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
.. .. .z nieznanych przyczyn zjechał z jezdni na torowisko tramwajowe. Przyczyną jest brak uprawnień!!!!!
.. .. .z nieznanych przyczyn zjechał z jezdni na torowisko tramwajowe. Przyczyną jest brak uprawnień!!!!!