UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

natężenie ruchu o tej porze czyli o15-tej na Żuławskiej oraz zapadnięte włazy studzienek uniemożliwiają jazdę rowerem po tej drodze. Czy wyjeżdżając z posesji nie mamy obowiązku upewnić się, że nikogo nie rozjedziemy, bo gdyby tam szły matki z wózkami. Nasze miasto potrafi wybudować ścieżki rowerowe donikąd, a nie tam gdzie faktycznie rower jest potrzebny ludziom do dojazdu do pracy. .

milicjantzPRL

Anuluj