Kradł alkohol, sprzedawał, a pieniądze przeznaczał na narkotyki
fot. (arch. portEl.pl)
Policjanci z Elbląga zatrzymali 23-letniego Adama G. Mężczyzna kradł alkohole ze sklepów samoobsługowych na terenie miasta. Jak ustalili policjanci skradziony trunek najczęściej sprzedawał a pieniądze przeznaczał na zakup narkotyków. Teraz może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.