Kolejny pijany kierowca zatrzymany przez policjantów
Promil alkoholu w organizmie miał 53-latek, którego do kontroli zatrzymał patrol ruchu drogowego z Braniewa. Nieodpowiedzialnemu kierowcy funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy. Mężczyzna będzie musiał odpowiedzieć teraz przed sądem za popełnione przestępstwo.