Kolejny pijany kierowca zatrzymany przez policjantów

4
31.07.2018
Kolejny pijany kierowca zatrzymany przez policjantów
Promil alkoholu w organizmie miał 53-latek, którego do kontroli zatrzymał patrol ruchu drogowego z Braniewa. Nieodpowiedzialnemu kierowcy funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy. Mężczyzna będzie musiał odpowiedzieć teraz przed sądem za popełnione przestępstwo.
Wczoraj (30 lipca) policjanci z braniewskiej drogówki zatrzymali do kontroli 54-latka. Przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie jego stanu trzeźwości wykazało, że był pijany, a do ruchu włączył się mając promil alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy, a sprawą zajmie się teraz wydział kryminalny.
   
   Policjanci wciąż przypominają!
   Nietrzeźwi kierowcy stwarzają zagrożenie nie tylko dla siebie, ale również dla innych użytkowników dróg. Tym razem udało się uniknąć tragedii. Piłeś? Nie jedź! Kierowco, włącz myślenie!
   
KPP w Braniewie

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Ojej ale dodomu trzeba jakos wrucic nie
(2018.07.31)

info

1  
  0
kiedy kamery na mundurach ? wykrywa;ność pijaków od razu wzrośnie bo będą musieli kontrolować swoich po służbie.
(2018.07.31)

info

3  
  0
Problem polega na tym, że policjant będzie włączał kamerę, kiedy będzie chciał i on o tym ma decydować. Jakby tak miało być to po co te kamery???? Wszystko jest tak robione, żeby i tak mogli robić, co chcą !!! Kamery naprawdę rozwiązałyby wiele problemów bezpodstawnie oskarżania ludzi za pomocą kłamstw.
(2018.07.31)

info

2  
  0
Scigal go wsciekly cyklista,dlatego facet strzelil sobie z podrecznej piersiowki ,no I wyszlo,wolal zeby dopadla go policja niz wsciekly cyk.
Zbyszek 1 (2018.08.02)

info

0  
  0