UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Problem polega na tym, że policjant będzie włączał kamerę, kiedy będzie chciał i on o tym ma decydować. Jakby tak miało być to po co te kamery???? Wszystko jest tak robione, żeby i tak mogli robić, co chcą !!! Kamery naprawdę rozwiązałyby wiele problemów bezpodstawnie oskarżania ludzi za pomocą kłamstw.


Anuluj