UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Problem polega na tym, że policjant będzie włączał kamerę, kiedy będzie chciał i on o tym ma decydować. Jakby tak miało być to po co te kamery???? Wszystko jest tak robione, żeby i tak mogli robić, co chcą !!! Kamery naprawdę rozwiązałyby wiele problemów bezpodstawnie oskarżania ludzi za pomocą kłamstw.