Jechali pod wpływem
266 – tyle interwencji zrealizowali w ciągu weekendu elbląscy policjanci. W ich trakcie wylegitymowano ponad 500 osób i zatrzymano dzięki temu 4 poszukiwanych. Policjanci prewencji skontrolowali 41 pojazdów, natomiast funkcjonariusze ruchu drogowego zbadali trzeźwość aż 466 kierujących. Zatrzymano 2 nietrzeźwych mężczyzn. Do wytrzeźwienia do pogotowia socjalnego przewieziono z interwencji 34 osoby. W weekend doszło do 2 wypadków drogowych.