UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Odnośnie badania trzeźwości kierowców to jestem jak najbardziej na tak !!! Nawet jak na 500 kierowców będzie jeden potencjalny "morderca" przez którego mogą zginąć inni użytkownicy drogo !!!
Odnośnie badania trzeźwości kierowców to jestem jak najbardziej na tak !!! Nawet jak na 500 kierowców będzie jeden potencjalny "morderca" przez którego mogą zginąć inni użytkownicy drogo !!!