UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z poprzednikiem można się zgodzić w tej kwestii " W ich trakcie wylegitymowano ponad 500 osób z czego przynajmniej 496 bezpodstawnie. " - podam przykład: przyjeżdża patrol nastawiony przez wieśniackie mendy, wjeżdża na teren prywatny ze światłami i syreną i bez jakiekolwiek podstawy żąda dowód osobisty. Oczywiście w jakim celu nie wyjaśnia funkcjonariusz a do tego jest ordynarny i widać po nim, że chce się popisać i pokazać, co to nie on. Następnie oskarża cię o coś, czego nie zrobiłeś i sprawa kończy się w Sądzie, gdzie składa policjant fałszywe zeznania, abyś został przez Sąd skazany. Teraz zapytam, czy w państwie prawa (tak mówią) jest coś takiego możliwe??? Z daleka śmierdzi PRL-em i co najgorsze, że tyle lat walczono z takimi praktykami jak widać bez skutku. Dziki zachód tylko tyle można powiedzieć. Zresztą ostatnio bardzo wiele doniesień TV i prasy o fatalnych praktykach naszej Polskiej Policji.