Jechał skuterem, był pijany i pod wpływem narkotyku

3
30.11.2015
Jechał skuterem, był pijany i pod wpływem narkotyku
fot. WS (arch. portEl.pl)
Policjanci z prewencji zatrzymali wczoraj 32-letniego Sławomira A. Mężczyzna kierował skuterem, będąc pod wpływem, wcześniej wypitego alkoholu. Badanie alkotestem wykazało u niego 1,02 promila w organizmie. To jednak nie koniec tej historii.
Policjanci przebadali go również na zawartość narkotyku w organizmie. Okazało się, że 32-latek jest również pod wpływem amfetaminy. Gdy mundurowi przeszukali go, znaleźli przy nim trzy papierowe zawiniątka. Po badaniach okazało się, że jest w nich amfetamina. Skuter Sławomira A. przekazano innej, trzeźwej osobie, natomiast on sam, resztę nocy spędził w policyjnym areszcie. Teraz stanie przed sądem. Może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.
   
podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Ten narkotyk jest bardzo ważny. Jak pokazuje doświadczenie zabójcy własnego dziecka pod wpływem marihuany, narkotyk uwalnia ćpuna od odpowiedzialności karnej. Więc jak do sądu to tylko w Elblągu (najniższe wyroki na świecie) i przed przestępstwem trzeba (koniecznie) się naćpać!!!
student123 (2015.11.30)

info

2  
  2
niech zbadaja na obecnosc narkotykow nasza piekna komende policji. .. .to sie dopiero bysmy zdziwili panie oficerze prasowy Nowacki
(2015.12.03)
Czysta prawda w koncu powiedziales kolego prawde. 70 % nacpanych amfetamina badz kokaina 20 % na trawce a ostatnie 10 % pijanych. Kto uwaza innaczej to znaczy ze sam jest nacpany i biega w mundurze. A do tego handluja i maja lub mieli dziuple okamerowana z psem za ogrodzenie na dzialkach kolo kamiennego kregu
majsti (2015.12.06)