Jechał skuterem, był pijany i pod wpływem narkotyku
fot. WS (arch. portEl.pl)
Policjanci z prewencji zatrzymali wczoraj 32-letniego Sławomira A. Mężczyzna kierował skuterem, będąc pod wpływem, wcześniej wypitego alkoholu. Badanie alkotestem wykazało u niego 1,02 promila w organizmie. To jednak nie koniec tej historii.