Wybrany wątek opinii

niech zbadaja na obecnosc narkotykow nasza piekna komende policji. .. .to sie dopiero bysmy zdziwili panie oficerze prasowy Nowacki
(2015.12.03)
Czysta prawda w koncu powiedziales kolego prawde. 70 % nacpanych amfetamina badz kokaina 20 % na trawce a ostatnie 10 % pijanych. Kto uwaza innaczej to znaczy ze sam jest nacpany i biega w mundurze. A do tego handluja i maja lub mieli dziuple okamerowana z psem za ogrodzenie na dzialkach kolo kamiennego kregu
majsti (2015.12.06)
Powrót do komentarzy