Wybrany wątek opinii
niech zbadaja na obecnosc narkotykow nasza piekna komende policji. .. .to sie dopiero bysmy zdziwili panie oficerze prasowy Nowacki
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
Czysta prawda w koncu powiedziales kolego prawde. 70 % nacpanych amfetamina badz kokaina 20 % na trawce a ostatnie 10 % pijanych. Kto uwaza innaczej to znaczy ze sam jest nacpany i biega w mundurze. A do tego handluja i maja lub mieli dziuple okamerowana z psem za ogrodzenie na dzialkach kolo kamiennego kregu
Do moderacji
Odpowiedz
0
0