Jasionno: Zwłoki mężczyzny w mieszkaniu

11
27.03.2015
Jasionno: Zwłoki mężczyzny w mieszkaniu
fot. nadesłana
Policjanci zatrzymali wczoraj (26 marca) 62-letnia kobietę oraz jej 58-letniego brata. Powodem zatrzymania było to, iż w ich mieszkaniu znaleziono ciało mężczyzny z raną kłutą brzucha. Dziś zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Jak ustalili pracujący na miejscu policjanci mężczyzna był konkubentem 62-latki.
O nieżyjącym 45-latku rano policję zawiadomiła sama kobieta. Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce zatrzymali 62-latkę oraz jej 58-letniego brata, który również przebywał w tym czasie w mieszkaniu. Biegły stwierdził u 45-latka głęboką ranę kłutą brzucha. Policjanci zabezpieczyli w mieszkaniu dwa kuchenne noże. Kobieta nie była wcześniej karana. Dziś oboje zostaną doprowadzeni do prokuratury na przesłuchanie.
   
asp. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Jesionno czy jesionna?
(2015.03.27)

info

1  
  3
Kiedys Jesionno teraz Jasionna, 45 latek z 62 letnia konkubentka, patologia siegnela zenitu
(2015.03.27)
Dawne Jesionno jest teraz Jesionna kolo gronowa elblaskiego. Pewno patologia bo tam duzo takich mieszka jak wszedzie.
(2015.03.27)

info

4  
  2
a że c hłop z chłopem, baba z babą, to kul?
(2015.03.27)
"Kiedys Jesionno teraz Jasionna, 45 latek z 62 letnia konkubentka, patologia siegnela zenitu "- a że chłop z chłopem, baba z babą, to kul?
(2015.03.27)
konkubentka czy konkubina brzmi poprawniej?, sprowadzic mi tu Miodka kacapy >:D
(2015.03.27)
co to za wiocha sorry gdzie to jest ?
(2015.03.27)

info

0  
  2
Kiedyś Jesionna, a dziś Jasionno - nawet na tablicy z nazwą miejscowości tak napisali, podobnie na mapach google i i wiki, jak również geoportalu, więc proszę się douczcie, komentatorzy lokalni, bo nawet nazwy własnej wsi nie znacie.
Jasiok (2015.03.27)

info

0  
  0
tak naprawdę to moja robota, zwolnijta ją z aresztu
joolk (2015.03.28)

info

0  
  1
Zrobili to na zlecenie ZUS, tak trzymać jest nadzieja, że w przyszłości starczy na emerytury. ..
(2015.03.28)

info

0  
  1