Groził nożem, zabierał pieniądze, a teraz… posiedzi
fot. (arch. portEl.pl)
27-latek, którego zatrzymali policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu trafił na 3 miesiące do aresztu. Tam spędzi czas do zakończenia postępowania i rozprawy sądowej. Kara jaka mu grozi za popełnione przestępstwa to nawet 12 lat więzienia. Mężczyzna ma na koncie kilka przestępstw w tym włamania i rozbój.