Elbląg. Podsumowanie minionego weekendu
(fot. KMP Elbląg)
Podczas minionego weekendu elbląscy policjanci z prewencji interweniowali 222 razy. W tym czasie skontrolowali 22 samochody, sprawdzili legalność pochodzenia 21 telefonów komórkowych, a także wylegitymowali 550 osób, zatrzymując dzięki temu trzy osoby poszukiwane. Jedną z takich osób zatrzymali także policjanci z patrolu wodnego. Ponadto w ciągu całego weekendu do wytrzeźwienia do pogotowia socjalnego zostało przewiezionych 30 osób.