Chcieli wnieść na mecz race i petardy
Zdj. jest tylko ilustracją do tekstu (fot. nadesłana)
Podczas wczorajszego (24 października) meczu między Olimpią Elbląg a Sokołem Ostróda, 22-letni mężczyzna oraz towarzysząca mu 15-latka próbowali wnieść na teren stadionu materiały pirotechniczne. Dzięki szybkiej reakcji policjantów obydwoje zostali zatrzymani. Odpowiedzą za naruszenie Ustawy o imprezach masowych.