Chcieli wnieść na mecz race i petardy

12
25.10.2015
Chcieli wnieść na mecz race i petardy
Zdj. jest tylko ilustracją do tekstu (fot. nadesłana)
Podczas wczorajszego (24 października) meczu między Olimpią Elbląg a Sokołem Ostróda, 22-letni mężczyzna oraz towarzysząca mu 15-latka próbowali wnieść na teren stadionu materiały pirotechniczne. Dzięki szybkiej reakcji policjantów obydwoje zostali zatrzymani. Odpowiedzą za naruszenie Ustawy o imprezach masowych.
Wczoraj około godziny 15 policjanci prewencji zauważyli mężczyznę i dziewczynę, którzy próbowali przerzucić przez płot stadionu pakunek z materiałami pirotechnicznymi (race oraz petardy hukowe). Obydwoje zostali zatrzymani. Podstawą tego był art. 59 Ustawy o imprezach masowych. 15-latka, po czynnościach, została przewieziona pod opiekę rodziców i odpowie za to przed sądem rodzinnym. Natomiast 22-letni elblążanin trafił do policyjnego aresztu i odpowie przed sądem karnym w trybie przyspieszonym.
   Za próbę wniesienia niebezpiecznych materiałów pirotechnicznych na teren stadionu grozi mu kara do 5 lat więzienia oraz wysoka grzywna (nie mniej niż 180 stawek dziennych).
   
Jakub Sawicki z zespołu prasowego KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

No to złapała policja bandytów mają sukces będą bonusy od donalda rudego Czy naszapolicja razem z politykami już mózgów nie mają Kibiców na 5 lat a Sikorski i reszta po okradla państwo na miliardy i to jest bezkarne TRZYMAJ SIĘ CHŁOPIE
Zielarz (2015.10.25)

info

3  
  8
Z co z Lewym co pil alkohol na stadionie ?
(2015.10.25)
jak walczyć z bandytami szujami i pedofilami z policji ?
(2015.10.25)
Lewego wysłać na odwyk do Fromborka!
(2015.10.25)

info

2  
  2
Przez Milicje, nie było oprawy !!! Trzymaj się wariacie.
Zigip (2015.10.25)

info

1  
  3
zajmujcie sie czymś normalnym
crazo(L) (2015.10.25)

info

0  
  2
To proste, wystarczy zwalczyć morientesa.
(2015.10.25)
odwołane
zawodnik OE (2015.10.25)
wsadzić im to w dup. .. powinni, zapalić i na końcu kopa w rów wyj. .. ć. Po co to jeszcze teraz wykarmiać we więźniu. ..
kaaasiaaa (2015.10.25)

info

2  
  1
oj tam, oj tam, posiedzi, wyjdzie silniejszy i mądrzejszy, na następny mecz coś innego wykombinuje
petarda (2015.10.26)

info

0  
  0