UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miasto de... czas się wyprowadzić szkoda że się na łeb nie spi. .. było by jednego głąba mniej
MłotiSierp
Miasto de... czas się wyprowadzić szkoda że się na łeb nie spi. .. było by jednego głąba mniej
MłotiSierp