Był pijany i uszkodził automat

3
14.09.2015
Był pijany i uszkodził automat
Policjanci z Pasłęka zatrzymali 17-latka, który w jednym z pasłęckich lokali uszkodził monitor automatu. Teraz odpowie on za zniszczenie mienia. Szkodę wyceniono wstępnie na 2 tysiące złotych. Kodeks Karny za taki czyn przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.
Była godzina 2.40, gdy pasłęccy policjanci otrzymali informację o konieczności podjęcia interwencji w jednym z tamtejszych lokali. Jak się na miejscu okazało 17-letni mężczyzna uszkodził tam ekran automatu do gier. Sprawca znajdował się w lokalu i został zatrzymany. Jak wynikało z relacji świadków 17-latek w pewnym momencie podszedł do osoby, która grała i uderzył pięścią w monitor maszyny. Właściciel lokalu oszacował straty na około 2 tysiące złotych. Sprawca uszkodzenia był pijany. Badanie alkotestem wykazało u niego 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za swój czyn przed sądem. Dodatkowo policjanci ustalą kto sprzedał mu alkohol oraz podejmą inne niezbędne w tej sprawie czynności.
   
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

A Automat pewnie był całkiem legalnie tam. .. .
Legalizator (2015.09.14)

info

10  
  0
automat był zupełnie nie przebadany nie tylko na legalizacje ale i na nic innego Proponuje jednostkom nadrzędnym skontrolować interweniujących policjantów pod każdym podejrzanym względem żeby ich oczyścić z tego co może przekreślić ich karierę
(2015.09.14)

info

2  
  1
a kto zadba o wyrok dla właściciela automatu zresztą nielegalnego bo nie stoi w kasynie
(2015.09.16)

info

0  
  0