Braniewo: Po awanturze pijany wsiadł za kierownicę
39-latek odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości. Jak ustalili funkcjonariusze, pijany mężczyzna chwilę po tym jak pokłócił się ze znajomym na ulicy, wsiadł do auta i odjechał. Patrol ruchu drogowego przerwał beztroską jazdę kierowcy. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał on ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie.