Braniewo: Pijany i bez uprawnień jechał ciągnikiem
fot. (arch. portEl.pl)
Policyjna kontrola po raz kolejny uniemożliwiła dalszą jazdę pijanemu kierowcy. Tym razem do niechlubnego grona nietrzeźwych dołączył 36-letni traktorzysta. Mężczyzna jechał ciągnikiem mając ponad 2 promile alkoholu w organizmie.