Braniewo: kradła, chodząc po "zagrychę"
fot. (arch. portEl.pl)
Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 27-letniej mieszkance powiatu braniewskiego. Z ustaleń policjantów wynika, że podczas wspólnego spożywania alkoholu ze znajomym w jego garażu, skorzystała z okazji, że ten wysyłał ją po tzw. zagrychę i za każdym razem zabierała ze sobą coś, co nie należało do niej.