Awantura z nożem w tle

3
28.07.2015
Awantura z nożem w tle
Policjanci interweniowali w jednym z mieszkań przy ul. Robotniczej. Doszło tam do awantury pomiędzy 54-letnim mężczyzną a jego 34-letnim pasierbem. W jej trakcie najprawdopodobniej starszy mężczyzna skaleczył nożem 34-latka. Trafił on do szpitala z raną ciętą. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 22.30. Gdy policjanci przyjechali do mieszkania nie było już w nim 34-letniego mężczyzny, który miał się awanturować. Z relacji domowników wynikało, że 34-latek wszczął kłótnię, podczas której zaczął szarpać 54-letniego ojczyma. W trakcie tej szarpaniny mężczyzna broniąc się najprawdopodobniej skaleczył nożem 34-latka. Gdy ten usłyszał, że wzywana jest policja wyskoczył przez okno z mieszkania znajdującego się na parterze i… uciekł. Inny patrol chwilę później zauważył go siedzącego na przystanku. Policjanci udzielili mu pomocy i wezwali pogotowie. Mężczyzna miał ranę ciętą na prawym boku, a 34-latek, od którego czuć było alkohol trafił w konsekwencji do szpitala. Ranę opatrzono, lekarz stwierdził, że nie zagraża ona życiu mężczyzny. Pacjent pozostał w szpitalu na obserwacji.
   Z racji tego iż zachodziło podejrzenie iż 34-latek znęca się nad domownikami, wyłudza pieniądze a ponadto nadużywa alkoholu, po którym jest agresywny – interweniujący policjanci sporządzili dokumentację tzw. Niebieskiej Karty. Teraz sytuacja tej rodziny będzie monitorowana.
podkom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

"Mężczyzna miał ranę ciętą na prawym boku, a 34-latek, od którego czuć było alkohol trafił w konsekwencji do szpitala" To kto w końcu został ranny? Bo z tego co napisaliście wynika że jednak nie 34-latek.
Edek.. (2015.07.28)

info

4  
  0
patologia
:-( (2015.07.28)

info

2  
  1
joolk ciągle to się dzieje u ciebie w domu skończ z tym na zawsze
(2015.07.29)

info

2  
  0