Aresztowany za posiadanie narkotyków

9
29.06.2017
Aresztowany za posiadanie narkotyków
Policjanci patrolowo-interwencyjni zatrzymali 34-latka, który miał przy sobie dwa zawiniątka z białym proszkiem. Substancja okazała się być amfetaminą. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.
Kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności może grozić 34-letniemu Adamowi G. Mężczyzna został poproszony przez policyjny patrol o dokumenty. Sytuacja miała miejsce w okolicach elbląskiego parku Dolinka. 34-latek zachowywał się dość nerwowo. Wtedy okazało się, że powodem takiego zachowania jest posiadanie przez niego dwóch foliowych zawiniątek z amfetaminą. Tak bowiem substancję określił narkotykowy tester. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a następnie usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Za taki czyn grozi kara do 3 lat pozbawiania wolności.
   
Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Pewnie to był przerzut z Kolumbii. .. Dwa zawiniątka sobie chłop ogarnął na balecik na jutro z kumplami żeby się pobujać a teraz grozi mu więzienie. .. .
energetyczny (2017.06.29)

info

7  
  1
aresztowano za co ?. smieszny ten nasz kraj : ))
latajacyholender (2017.06.29)

info

6  
  2
Bankowo sprzedał go jakiś "dobry ziomuś".
(2017.06.29)

info

1  
  0
te sprawozdania milicyjne to najlepsze teksty jakie powstj ostatnimi czasy wydarzenia tocza sie lepiej niz w zaczarowanym olowku
(2017.06.29)

info

1  
  1
to cud że nie użyli w kiblu paralizatora w celu wymuszenia zeznań. Chociaż może lepiej o to zapytać chłopaka
(2017.06.29)

info

5  
  1
Co za dziady chore jest nasze Panstwo
(2017.06.29)

info

2  
  3
Mam pytanie do pana oficera prasowego Krzysztof Nowackiego a mianowicie: czy normą na dołku są polecenia funkcjonariuszy, aby podejrzani obowiązkowo zdejmowali majtki przy wszystkich i robili przysiady??? Czy to nie godzi w godność ludzką, chodzi tu o prawa godnego traktowania człowieka??? Muszę powiedzieć, że śmierdzi mi to metodami jak za "dobrych" starych lat PRL-u !!!!!
(2017.06.30)

info

1  
  0
Jeżeli chodzi o policję to zamiast lepiej to jest coraz gorzej. Przypominają właśnie swymi metodami czasy jak za sowietów.
(2017.07.01)

info

0  
  0
Kilogramami handluja to policja nic nie robi haha a tu chlopaczka za 2 zawiniatka buhhhha szok do kg nie dochadza bo sie boja ha
Jaaaaaaa (2017.07.01)

info

1  
  0