UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeżeli chodzi o policję to zamiast lepiej to jest coraz gorzej. Przypominają właśnie swymi metodami czasy jak za sowietów.
Jeżeli chodzi o policję to zamiast lepiej to jest coraz gorzej. Przypominają właśnie swymi metodami czasy jak za sowietów.