UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam pytanie do pana oficera prasowego Krzysztof Nowackiego a mianowicie: czy normą na dołku są polecenia funkcjonariuszy, aby podejrzani obowiązkowo zdejmowali majtki przy wszystkich i robili przysiady??? Czy to nie godzi w godność ludzką, chodzi tu o prawa godnego traktowania człowieka??? Muszę powiedzieć, że śmierdzi mi to metodami jak za "dobrych" starych lat PRL-u !!!!!