Areszt dla sprawcy rozboju

5
11.09.2015
Areszt dla sprawcy rozboju
Na wniosek policji i prokuratury Sad Rejonowy w Elblągu aresztował na 3 miesiące 30-letniego mężczyznę podejrzanego o rozbój na 56-letnim elblążaninie. Zdarzenie miało miejsce jeszcze w sierpniu. Funkcjonariusze zatrzymali podejrzanego, który ukrywał się przed policją. Teraz grozi mu kara do 12 lat więzienia. Wcześniej był karany między innymi za zmuszanie do obcowania płciowego, znęcanie i groźby.
30-letni Marcin S. jest podejrzany o dokonanie rozboju na 56-letnim elblążaninie. Do zdarzenia doszło około godziny 10., 11 sierpnia br. na ulicy Niskiej w Elblągu. Sprawca zaatakował pokrzywdzonego, bił go i kopał po twarzy. Zabrał mu telefon komórkowy oraz portfel z dokumentami i pieniędzmi. Od tego zdarzenia Marcin S. ukrywał się przed policją i zmieniał miejsca pobytu. Praca policjantów kryminalnych przyniosła skutek. W minioną środę (09 września) został zatrzymany w jednym z mieszkań na ulicy Nowowiejskiej w Elblągu. Nawet w chwili zatrzymania podawał nieprawdziwe dane osobowe. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli skradziony telefon, który wróci teraz do właściciela. Podczas przesłuchania przyznał się do rozboju, a dodatkowo sam pokrzywdzony rozpoznał go podczas okazania. 30-latek był wcześniej karany między innymi za znęcanie i groźby karalne ale również zmuszanie do obcowania płciowego. Teraz odpowie za rozbój. Grozi mu kara do 12 lat więzienia.
   
Jakub Sawicki, KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Nie do więzienia. Do ZUO sk. .. .. a.
Hammurabi (2015.09.11)

info

6  
  0
UUUUU. .. Zmuszanie do obcowania płciowego ???? Nieźle;)
Jakos (2015.09.13)

info

0  
  0
Piece w Szuchowie odpalić i zutylizować
(2015.09.13)

info

2  
  0
z tego śmiecia już nic nie będzie, kula w łeb bandycie i do dołu z wapnem zanim znowu kogoś skrzywdzi
zdun (2015.09.14)

info

4  
  0
"to nie ja to inny" prymitywny hoooooi
(2015.09.14)

info

2  
  0