43-latek w policyjnym areszcie
fot. policja
Mężczyzna, który kierował vw sharanem i zderzył się z barierką, trafił do policyjnego aresztu. Powodem zatrzymania nie była jednak sama kolizja, a to, że 43-latek wsiadł do auta i kierował nim będąc pijanym. Mężczyzna po kolizji chciał odjechać. Uniemożliwili mu to jednak przechodnie, a jeden z nich zabrał mężczyźnie kluczyki od auta.