43-latek w policyjnym areszcie

5
01.02.2018
43-latek w policyjnym areszcie
fot. policja
Mężczyzna, który kierował vw sharanem i zderzył się z barierką, trafił do policyjnego aresztu. Powodem zatrzymania nie była jednak sama kolizja, a to, że 43-latek wsiadł do auta i kierował nim będąc pijanym. Mężczyzna po kolizji chciał odjechać. Uniemożliwili mu to jednak przechodnie, a jeden z nich zabrał mężczyźnie kluczyki od auta.
Sytuacja rozegrała się wczoraj około godz. 15 w podelbląskim Milejewie. Tam kierujący vw sharanem mężczyzna tak prowadził auto, że uderzył nim w przydrożne barierki. Na tym jednak nie poprzestał. Zaraz po tym próbował odjechać z miejsca kolizji. Powstrzymali go przechodnie. Kierujący jak i pasażer byli agresywni i próbowali uciec. Zatrzymali ich policjanci, którzy przyjechali na miejsce. 43-letni kierujący trafił w kajdankach do radiowozu. Badanie alkotestem wykazało u niego 1,64 alkoholu w organizmie. Mężczyzna nie miał przy sobie dokumentów. Jego auto odholowano na policyjny parking. On natomiast trafił do policyjnego aresztu. Za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości może grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności.
   
kom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Brawo mieszkańcy Milejewa, tak trzeba postępować z pijakami, uniemożliwić im dalszą jazdę, wystarczy już tych tragedii na drogach. ..
mkt (2018.02.01)

info

6  
  1
Proponuję zapis ustawowy: -- 1,64 promila = 16400 złotych kary 164 dni odsiadki i 164 miesiące bez samochodu i bez prawa jazdy. A w razie wypadku drogowego, to wszystko razy 2,3,lub więcej. Gwarantuję, że tak, jak w Norwegii i Szwajcarii kierowcy będą jeździć jak na kursie prawa jazdy! I nie będzie tragedii na drogach. Oczywiście z immunitetem też! Wszyscy są równi!
(2018.02.03)
Ciebie chyba poje. .. .. ło. !!! 164 dni miałbym takiego gada żywić i ubierać?????NEVER!!!. .. .. Do robót publicznych w kamizelce z odpowiednim napisem, a jak się będzie taki uchylał to konfiskata mienia, a nie do cieplutkiej celi. .. ..
(2018.02.04)
A auto powinno stać na parkingu aż do uregulowania wszystkich kosztów z tym związanych, w przeciwnym razie do licytacji
(2018.02.04)
auto powinno być zlicytowane na koszty procesu i na pokrycie kosztów więzienia, a jeśli to mało, to powinien facet pracować w kryminale na swoje utrzymanie.
(2018.02.04)

info

0  
  0