Wybrany wątek opinii

Proponuję zapis ustawowy: -- 1,64 promila = 16400 złotych kary 164 dni odsiadki i 164 miesiące bez samochodu i bez prawa jazdy. A w razie wypadku drogowego, to wszystko razy 2,3,lub więcej. Gwarantuję, że tak, jak w Norwegii i Szwajcarii kierowcy będą jeździć jak na kursie prawa jazdy! I nie będzie tragedii na drogach. Oczywiście z immunitetem też! Wszyscy są równi!
(2018.02.03)
Ciebie chyba poje. .. .. ło. !!! 164 dni miałbym takiego gada żywić i ubierać?????NEVER!!!. .. .. Do robót publicznych w kamizelce z odpowiednim napisem, a jak się będzie taki uchylał to konfiskata mienia, a nie do cieplutkiej celi. .. ..
(2018.02.04)
A auto powinno stać na parkingu aż do uregulowania wszystkich kosztów z tym związanych, w przeciwnym razie do licytacji
(2018.02.04)
Powrót do komentarzy