UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proponuję zapis ustawowy: -- 1,64 promila = 16400 złotych kary 164 dni odsiadki i 164 miesiące bez samochodu i bez prawa jazdy. A w razie wypadku drogowego, to wszystko razy 2,3,lub więcej. Gwarantuję, że tak, jak w Norwegii i Szwajcarii kierowcy będą jeździć jak na kursie prawa jazdy! I nie będzie tragedii na drogach. Oczywiście z immunitetem też! Wszyscy są równi!


Anuluj