UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Biedny kocurek, głupia baba. Mam kotkę 13 lat i nie raz już mnie podrapała, nawet w zabawie, ale jakoś jej nie kopie i nie zabijam.

Przerażamnieludzkagłupota

Anuluj