UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Biedny kocurek, głupia baba. Mam kotkę 13 lat i nie raz już mnie podrapała, nawet w zabawie, ale jakoś jej nie kopie i nie zabijam.
Przerażamnieludzkagłupota
Biedny kocurek, głupia baba. Mam kotkę 13 lat i nie raz już mnie podrapała, nawet w zabawie, ale jakoś jej nie kopie i nie zabijam.
Przerażamnieludzkagłupota