17-latek trafił do szpitala po dopalaczach
fot. WS (arch. portEl.pl)
Policjanci z Braniewa interweniowali wobec leżącego na ziemi chłopaka. Ze zgłoszenia wynikało, że osoba może być pijana. Funkcjonariusze na miejscu ustalili jednak, że 17-latek zażył dopalacze. Nieletni mówił policjantom, że źle się czuje. Funkcjonariusze wezwali pogotowie, które przetransportowało 17-latka z objawami zatrucia do szpitala w Elblągu.