17-latek odpowie jak dorosły

11
03.11.2016
17-latek odpowie jak dorosły
17-letni Damian W. będzie odpowiadał za popełnione przestępstwa jak osoba dorosła. Na 16 zarzucanych mu czynów cztery popełnił już po ukończeniu 17 lat. Teraz stanie on przed sądem. Za kradzieże i niszczenie mienia, których się dopuścił, może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Uszkodzenie wiaty przystankowej na al. Grunwaldzkiej, uszkodzenie auta na ul. Robotniczej oraz liczne kradzieże z włamaniem do samochodów, komórek, pomieszczeń gospodarczych a nawet włamanie do koparki. To wszystko miał na swoim koncie 17-letni Damian W., który był już wcześniej znany policji i był także karany. Jako osobie nieletniej sąd wyznaczył mu również kuratora.
   Wszystkie przestępstwa, jakich się dopuścił, miały miejsce w 2016 roku. Teraz odpowie za nie przed sądem, za część z nich jeszcze jako nieletni, za pozostałe już jako osoba dorosła.
   
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

obciąć łapy i penisa, łapy żeby nie kradl a penisa żeby nie przekazał genów.
(2016.11.03)

info

7  
  2
Takie ścierwo wysłać na Żuławy tam niech zapracuje i odpracuje. Ja nie rozumiem dlaczego takie ścierwa nie odpracują swojego żarcia itp.
Wk..ny (2016.11.03)

info

5  
  2
To jest sztywny chłopak trzeba se jakoś radzić w tym zje*anym kraju
kolezka (2016.11.03)

info

1  
  6
a ty co kolezka czy jak ci tam śmieciu, nie wiesz, że jest zakaz wypowiadania się patologii na forum
zsssypt (2016.11.04)

info

2  
  1
Wporządku chłopak z nie go tylko ja wypije to go troszke ponosi
aaaaaww (2016.11.04)

info

1  
  1
zamknąć ich wszystki krętaczy
ioppa (2016.11.04)

info

1  
  0
Na tej poprzecznej to patologia w takim wieku samochody zmieniał jak rekawiczki teraz juz wiadomo skad to mieli raz z tym kolegą swoim niech sie policja zainteresuje nimi bo kasy maja jak lodu
obserwator12 (2016.11.04)

info

1  
  0
Ta całą ich paczke to zamknąć bo jak sie napiją to jeszcze do nie szczęścia dojdzie
sasd (2016.11.05)

info

1  
  0
Po 1 to sie odpier... sie od Damiana bo to dobry chłopak tak jak i jego znajomi a co zazdrośni jesteście że maja Hajsy ? potrafią sobie poradzić i zarabiać a wy za 2 tyśie zapierdzielacie miesiąc ? :) jak to mówią serce kole w oczy :) Pozdrowienia chłopaki "NA PORTELU SIEDZI GADA JE.. GADA JE...GADA! !!! "
Koleszkaa! (2016.11.08)

info

1  
  1
Oni tam wszyscy jakieś przekrety robią nieleglane to z tego miaja kase oszuści za nauke jak sie dowiem czym sie zajmujecie to po informuje policjie i długo tak nie poltacie powodzenia :D
asddsaff (2016.11.10)

info

0  
  0