UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na tej poprzecznej to patologia w takim wieku samochody zmieniał jak rekawiczki teraz juz wiadomo skad to mieli raz z tym kolegą swoim niech sie policja zainteresuje nimi bo kasy maja jak lodu

obserwator12

Anuluj