UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Po 1 to sie odpier... sie od Damiana bo to dobry chłopak tak jak i jego znajomi a co zazdrośni jesteście że maja Hajsy ? potrafią sobie poradzić i zarabiać a wy za 2 tyśie zapierdzielacie miesiąc ? :) jak to mówią serce kole w oczy :) Pozdrowienia chłopaki "NA PORTELU SIEDZI GADA JE.. GADA JE...GADA! !!! "
Koleszkaa!