16-latek próbował okraść pacjentkę na oddziale położniczym
Na oddziale położniczym jednego z elbląskich szpitali ochrona zatrzymała 16-latka, który dzisiaj w nocy (11 sierpnia) próbował okraść pacjentkę. Nieletni został zatrzymany na gorącym uczynku. Chciał ukraść kobiecie portfel oraz aparat fotograficzny. Sprawca odpowie przed sądem rodzinnym.