16-latek próbował okraść pacjentkę na oddziale położniczym

6
11.08.2016
16-latek próbował okraść pacjentkę na oddziale położniczym
Na oddziale położniczym jednego z elbląskich szpitali ochrona zatrzymała 16-latka, który dzisiaj w nocy (11 sierpnia) próbował okraść pacjentkę. Nieletni został zatrzymany na gorącym uczynku. Chciał ukraść kobiecie portfel oraz aparat fotograficzny. Sprawca odpowie przed sądem rodzinnym.
Dzisiaj około 3 w nocy na oddział położniczy jednego z elbląskich szpitali wszedł 16-latek, który zakradł się do pokoju pacjentki i zabrał z jej szafki portfel z dokumentami i pieniędzmi. Kobieta była w toalecie i zauważyła, jak wychodził z jej pokoju. Podniosła alarm i chłopak został zatrzymany przez ochronę i przekazany policji. Teraz odpowie za swój czyn przed sądem rodzinnym i nieletnich.
   
Jakub Sawicki, Zespół Prasowy KMP Elbląg

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

a co robił ten chłopak na oddziale położniczym o 3 w nocy?????
xyz123 (2016.08.11)
@xyz123 - Okradał pacjentkę!- tytuł jest odpowiedzią na Twoje pytanie.
(2016.08.11)
@xyz123 - w szpitalu wojewodzkim, w ktorym elblazanki, niewiadomo dlaczego, chętnie rodzą, nie ma problemu z wejściem w nocy na oddzial. W miejskim nie ma opcji
(2016.08.11)
Złodziejom powinno obcinać się ręce. Szybko rozwiązało by to problem kradzieży.
(2016.08.11)

info

5  
  0
brawo chłopaki z EKOTRADE
ZIOMAL22 (2016.08.11)

info

0  
  1
To wina szpitala że każdy kto chce może wejść na oddział;/ i jak można czuć się bezpiecznym ?
(2016.08.17)

info

0  
  0