Wybrany wątek opinii

a co robił ten chłopak na oddziale położniczym o 3 w nocy?????
xyz123 (2016.08.11)
@xyz123 - Okradał pacjentkę!- tytuł jest odpowiedzią na Twoje pytanie.
(2016.08.11)
@xyz123 - w szpitalu wojewodzkim, w ktorym elblazanki, niewiadomo dlaczego, chętnie rodzą, nie ma problemu z wejściem w nocy na oddzial. W miejskim nie ma opcji
(2016.08.11)
Powrót do komentarzy