Wybrany wątek opinii
a co robił ten chłopak na oddziale położniczym o 3 w nocy?????
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@xyz123 - Okradał pacjentkę!- tytuł jest odpowiedzią na Twoje pytanie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@xyz123 - w szpitalu wojewodzkim, w ktorym elblazanki, niewiadomo dlaczego, chętnie rodzą, nie ma problemu z wejściem w nocy na oddzial. W miejskim nie ma opcji
Do moderacji
Odpowiedz
2
0