UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@xyz123 - w szpitalu wojewodzkim, w ktorym elblazanki, niewiadomo dlaczego, chętnie rodzą, nie ma problemu z wejściem w nocy na oddzial. W miejskim nie ma opcji


Anuluj