Zobacz filmowÄ… relacjÄ™ z sesji Rady Miejskiej

9
27.06.2019
Wotum zaufania i absolutorium za wykonanie budżetu za 2018 rok dla prezydenta - o tym zdecydowali radni, którzy podjÄ™li wiele innych ważnych uchwaÅ‚, jak choćby tÄ™ o przystÄ…pieniu miasta do spółki, majÄ…cej zbudować biurowiec na Wyspie Spichrzów. Obejrzyj filmowÄ… relacjÄ™ z obrad.  Zobacz zdjÄ™cia.
 
Redakcja

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

Zabudowa wyspy spichrzow na tak ,dosyć pastwiska.
(2019.06.27)

info

7  
  0
Wynik zaufania już wiemy na tak przecież ma większość.
(2019.06.27)

info

7  
  0
Panie Wróblewski pora na modernizację PROSTEJ na A8 i nie tylko!!!!!!
(2019.06.27)

info

5  
  0
Eeee na Animal Planet lepsze
(2019.06.27)

info

7  
  0
Apeluję publicznie do Radnych Miejskich o odrzucenie tego poronionego pomysłu elbląskich władz miejskich, włodarza Wróblewskiego i przedstawicieli aktualnego reżimu dot. bezpowrotnego zniszczenia elbląskiej Wyspy Spichrzów i miejskiej Starówki poprzez budowę tam biurowca i sąsiadujących z nim parkingów. W Elblągu mamy cały szereg innych nieruchomości i obiektów, które mogłyby posłużyć do budowy/rewitalizacji takiego biurowca, zaś koncepcja budowy betonowego molocha w sercu elbląskiego Starego Miasta jest nie tylko architektonicznym i urbanistycznym barbarzyństwem, ale przede wszystkim urzędniczą (i historyczną) głupotą.
RobertKoliński (2019.06.27)
@RobertKoliński - Apeluj, apeluj tylko tyle pozostalo w tym rezimie jak Pan opowiada. .. szkoda slow moze jakby zmienil Pan ton i narracje to moze by jeszcze cos z tego wyniklo a tak to tylko dzieki Panu lewica moze zbierac co najwyzej 0,3 procenta na jesieni. ..
Amen
nic dodać nic ująć (2019.06.27)
Co my mieszkańcy możemy zrobić, żeby nie zbudowano tego biurowca w tej lokalizacji???
(2019.06.28)

info

3  
  2
To jest chore co się dzieje. Wróblewski musi odejść. Bo nic nie robi. Szkoda Elbląga
Wneam (2019.06.28)

info

4  
  1