Wybrany wątek opinii

Apeluję publicznie do Radnych Miejskich o odrzucenie tego poronionego pomysłu elbląskich władz miejskich, włodarza Wróblewskiego i przedstawicieli aktualnego reżimu dot. bezpowrotnego zniszczenia elbląskiej Wyspy Spichrzów i miejskiej Starówki poprzez budowę tam biurowca i sąsiadujących z nim parkingów. W Elblągu mamy cały szereg innych nieruchomości i obiektów, które mogłyby posłużyć do budowy/rewitalizacji takiego biurowca, zaś koncepcja budowy betonowego molocha w sercu elbląskiego Starego Miasta jest nie tylko architektonicznym i urbanistycznym barbarzyństwem, ale przede wszystkim urzędniczą (i historyczną) głupotą.
RobertKoliński (2019.06.27)
@RobertKoliński - Apeluj, apeluj tylko tyle pozostalo w tym rezimie jak Pan opowiada. .. szkoda slow moze jakby zmienil Pan ton i narracje to moze by jeszcze cos z tego wyniklo a tak to tylko dzieki Panu lewica moze zbierac co najwyzej 0,3 procenta na jesieni. ..
(2019.06.27)
Amen
nic dodać nic ująć (2019.06.27)
Powrót do komentarzy