Złóż wniosek o Nagrodę Prezydenta

7
05.01.2026
Złóż wniosek o Nagrodę Prezydenta
Fot. Witold Sadowski, arch. portEl.pl
Przypominamy, że do 15 stycznia można składać wnioski o Nagrody Prezydenta za szczególne osiągnięcia i działania na rzecz naszego miasta oraz jego mieszkańców.

Nagroda – indywidualna lub grupowa, przyznawana jest za okres mijającego roku kalendarzowego lub za całokształt działalności w jednej z poniższych kategorii:

 

Przedsiębiorczość i innowacja;

Działalność oświatowa i naukowa;

Ochrona zdrowia;

Kultura i sztuka;

Sport i turystyka;

Działalność ekologiczna;

Działalność społeczna i charytatywna

Promocja miasta;

Kategoria inne dziedziny.

 

Wniosek należy złożyć w wersji papierowej w Departamencie Kultury i Organizacji Imprez oraz przesłać drogą mailową w formacie do edycji na adres: dki@umelblag.pl

Nagrody Prezydenta Elbląga, przyznawane są od 1991 r.

Wręczenie nagród odbędzie się 8 marca br.

Regulamin Przyznawania Nagrody Prezydenta Elbląga oraz wzór wniosku dostępne są na stronie - https://bip.elblag.eu/sprawa-do-zalatwienia/345/prowadzenie-spraw-zwiazanych-z-przyznaniem-dorocznych-nagrod-prezydenta-elblaga

Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy prezydenta Elbląga

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem...

troche za pozno ta wiadomośc jak ktoś nie wiedział to w 10 dnie nie zdazy co za falstart
(2026.01.05)
Ta nagroda powinna być przyznawana za największy wałek roku. Proponuję UM i grupę wodną.
(2026.01.05)

info

4  
  1
Uważam to za nienormalne i niewychowawcze. To Prezydent Miasta powinien wiedzieć, kogo nagradzać i za co.
Medium (2026.01.05)
a co zrobiła um i grupa wodna żę wałek jest?
(2026.01.05)

info

1  
  0
Już sobie na listę znajomków wciągnięto. Wszystko musi się u nissana PO prostu zgadzać.
ZizuZizu77 (2026.01.05)

info

2  
  0
ciekawe ile w tym roku na tej gali wydadza srebrnikow na ocieplenie wizerunku suszyzeba i jego dworu. sporo kabzy zaoszczedzili na odwolanych dniach morza i sylwestrze.
gustaw sierpiswist (2026.01.06)

info

3  
  0
Można łudzić się nadzieją, że wreszcie Nagrody Prezydenta będą przyznawane za wybitne osiągnięcia w pracy społecznej - dla społeczeństwa, dla miasta. - Może wreszcie nie będzie tak, że te nagrody ponownie trafiają do tych, którzy pracują i mają wysokopłatną gaże, a takich wyróżnień mają już tyle, że wieszają je sobie na piżamach.
erg. (2026.01.08)

info

0  
  0