UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Uważam to za nienormalne i niewychowawcze. To Prezydent Miasta powinien wiedzieć, kogo nagradzać i za co.
Medium
Uważam to za nienormalne i niewychowawcze. To Prezydent Miasta powinien wiedzieć, kogo nagradzać i za co.
Medium