UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ciekawe ile w tym roku na tej gali wydadza srebrnikow na ocieplenie wizerunku suszyzeba i jego dworu. sporo kabzy zaoszczedzili na odwolanych dniach morza i sylwestrze.
gustaw sierpiswist
ciekawe ile w tym roku na tej gali wydadza srebrnikow na ocieplenie wizerunku suszyzeba i jego dworu. sporo kabzy zaoszczedzili na odwolanych dniach morza i sylwestrze.
gustaw sierpiswist