UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ciekawe ile w tym roku na tej gali wydadza srebrnikow na ocieplenie wizerunku suszyzeba i jego dworu. sporo kabzy zaoszczedzili na odwolanych dniach morza i sylwestrze.

gustaw sierpiswist

Anuluj