W Światowidzie czuć święta

13
03.12.2023
W Światowidzie czuć święta
fot. Mikołaj Sobczak
„Nasz jarmark to doskonałe miejsce, gdzie kupicie niebanalne prezenty, świąteczne, domowe dekoracje, zdrową żywność i wiele, wiele innych przedmiotów.“ - możemy przeczytać na profilu Centrum Spotkań Europejskich „Światowid“ w mediach społecznościowych. Poszliśmy zobaczyć co znajdzie się pod choinką. Zobacz zdjęcia.

- Co roku przychodzę, nawet jak nic nie kupię, to chociaż poczuję świąteczny nastrój - mówi pani Małgorzata, którą spotkaliśmy w Światowidzie. - Ale przeważnie coś kupię.

Do wyboru, do koloru. Można sobie wybrać coś dobrego na przekąskę (i nie tylko). Gdyby Mikołaj się zastanawiał nad drobiazgiem na Mikołajki (a to już 6 grudnia) lub pod choinkę to do wyboru jest np. rękodzieła, biżuterii hand made. Nie brakuje świątecznych ozdób, obrazów (wszak to Sztukateria - Jarmark Wyrobów Artystycznych). I nie można zapomnieć o bombkach na świąteczne drzewko.

Jarmark Sztukateria w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid“ potrwa do godziny 17.

SM

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ile za te babcie? Dodatek do piernika? Piernik czym starszy tym lepszy.
dwie pierniczki (2023.12.03)
Chłopie lecz się.
(2023.12.03)

info

18  
  1
@dwie pierniczki - Tobie chyba też "popierniczyło "się w makówce
(2023.12.03)
Było super i nie drogo.
(2023.12.03)

info

3  
  3
Jednak w Elblągu mieszkaja prymitywy. Na takie imprezy wchodzą z psami na smyczy. Tragedia. Czy naprawdę nie ma nikogo by wypraszal takie osoby. Jeszcze trochę do sklepów spożywczych będą chodzić z psami. A jak ktoś ma konia też wejdzie. Pro, ,sta, ,ki chodzace.
(2023.12.03)
Taka moda dziwoląg piesek w kieszeni albo na rączkach, wchodzą tez tak do instytucji, takie to proste, szkoda ze z tygrysem na smyczy nie wejdą, komiczni są niektorzy
(2023.12.03)
Do mniejszych sklepów tzw. osiedlowych już dawno wprowadzają swoich pupili, a jeśli zwrócisz uwagę narazisz się na bluzgi. Wkrótce Nowy Rok i dyskusja jak biedne zwierzęta są terroryzowane fajerwerkami.
(2023.12.03)
Ale jaki "szpan"!!
(2023.12.03)
No przecie pańcia obrazi się że jej yorguś w kubraczku od szpanerskiej firmy nie może wejść do mięsnego i wyszczać się na środku
(2023.12.03)
@dwie pierniczki - Porażka co za cham!!! Jak tak można pisać. Dno, dno, dno i kompletny brak kultury.
Ula¹1111111 (2023.12.03)