A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Z tymi psami to prawda. Do sklepów osiedlowych włażą z psami jak do swojego mieszkania. Co za głupia moda. Zostaw psa albo w domu albo przed sklepem i tyle.
Szok, że taka impreza przed samymi Świetami, trwa
tylko kilka godzin, zamiast minimum 2 dni. Nie wszyscy mają czas w ten jeden dzień tam być.
Byłem widziałem, kupiłem stroik ale na niektórych stoiskach to z cenami poszaleli na bogato