UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jednak w Elblągu mieszkaja prymitywy. Na takie imprezy wchodzą z psami na smyczy. Tragedia. Czy naprawdę nie ma nikogo by wypraszal takie osoby. Jeszcze trochę do sklepów spożywczych będą chodzić z psami. A jak ktoś ma konia też wejdzie. Pro, ,sta, ,ki chodzace.


Anuluj